Pro někoho se to může zdát banální informace, někdo ale nad tím může lehce zapřemýšlet. Proto tady uvádíme shrnutí věcí, které budete na cvičení u nás potřebovat.

 

1. Oblečení na cvičení

V letních měsících doporučujeme kraťasy, triko, tílko, legíny. V zimě je lepší se mírně přiobléct např. mikinou, kterou poté můžete sundat.

 

2. Boty

Tady se nebudeme pouštět do spekulací, která obuv je vhodnější než jiná, důležité je mít s sebou náhradní obuv, ve které budete cvičit.

 

3. Doplňky

Na stroje a lavice je podle našich pravidel při cvičení nutné používat ručník. Tím zaručíme, že nám budou sloužit co nejdéle. Záleží už pak na vás, jestli zvolíte ještě ručník č. 2 do sprchy, to samé platí i o pantoflích. Pokud zapomenete ručník, tak si jej můžete u nás zapůjčit za poplatek 20 Kč. Dále doporučujeme vlastní zámek, kterým si uzamknete své věci v šatně. Zámek vám můžeme také zapůjčit za vratný poplatek 50 Kč.

 

4. Pitný režim

Pokud si nevemete svůj nápoj, tak si u nás na recepci můžete zakoupit vodu, Pre-Workout a po tréninku vám rádi připravíme proteinový nápoj.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 

Menu